شرکت فکور انرژی صنعت برق

طراح،مشاور،ناظر ومجری پروژه های صنعت برق  

تلفن    :          32357791-071

دورنگار:          89781814-021

موبایل :        0062-311-0939

شرکت فکور انرژی صنعت برق

 

به شرکت فکورانرژی صنعت برق خوش آمدید

این شرکت  تصمیم دارد با  ارائه شایسته ترین و اثر بخش ترین خدمات به شرکت‌های تابعه و وزارت نیرو و سایر مشتریان با لحاظ کردن بهترین کیفیت کمترین زمان ، و مناسبترین قیمت با رعایت استانداردهای مشخص و قابل قبول ارایه نماید . 

واحد تولید ونیروگاه

 واحد مهندسی تولید با یاری جستن از نیروهای جوان و متخصص و بهره گرفتن از تجربه کارشناسان مجرب، آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی و نظارت همگام با پیشرفت دانش روز در این بخش می‌باشد. خدمات واحد مهندسی تولید را می‌توان در قالبهای کلی مورد درخواست کارفرما ارایه نماید.

واحد خطوط انتقال نیرو

واحد مهندسی خطوط انتقال با هدف ارائه بهترین خدمات مشاوره ای به مشتریان خود تشکیل گردید . این واحددر حال حاضر با داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه خطوط انتقال و فوق توزیع آماده ارائه خدمات مهندسی در کلیه زمینه های مرتبط دراین بخش می باشد.

واحد پستهای فشار قوی  

 واحد مهندسی پستهای فشار قوی با هدف ارائه کیفیت برتر در زمینه خدمات مهندسی پستهای فشار قوی و استفاده از کادر فنی شایسته و کارآمد همراه با تکنولوژی روز دنیا به توسعه و آبادانی کشور می اندیشد و در این راستا آماده ارایه  خدمات مهندسی در زمینه های  پستهای فشار قوی می باشد.

واحد شبکه‌های توزیع

واحد مهندسی توزیع نیرو با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی و نظارت در پروژه های توزیع تشکیل شده و با بهره‌گیری از تجربیات و دانش فنی پرسنل مجرب و همکاری و رهنمودهای اساتید دانشگاه آماده ارائه خدمات مهندسی در کلیه زمینه های مرتبط با بخش توزیع میباشد.

Hide Main content block